Gülistan Organizasyon olarak sizlere yıllardır titizlikle vermiş oldugumuz hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre islami kuralların dışına çıkmadan hizmet vermekteyiz .

İslami düğün alanında yaklaşık 5 yıl süreyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız sade ve nezih bir mekanda insanların gönüllerine göre Hz.peygamberin sünnetine uygun bir biçimde düğününüzü gercekleştirmektir.

Evlilik bir ömür boyu iki çifttin birbirine bağlanarak hastalıkta ve sağlıkta, iyi veya kötü günde birbirine sırt yaslayarak bir hayatı paylaşmasıdır. Sizleride gönlünüzce bir düğün için biz müşterilrimize manevi bir şey yaşatmak amacındayız ama yaşanmadan yaşatılmıyor biz ekibimiz sizlere titizlikle islama uygun sünnete uygun bir etkinlik sunuyoruz. sizin memnun olmadıgınız birşeyi yapmıyoruz profesyonel bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

örneğin günümüzde düğünler üzülerek söylüyorumki sünnet diyorlar sünneti cinnete çeviriyorlar biz ve ekibimiz olarak bunların dışındayız elhamdülillah.

Bireysel ve Kurumsal, her türlü davet ve etkinliklerinizi organize etmede, tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. İnancımızın ve medeniyetimizin ışığında;

*İslami Nişan ve Düğünlerinizde,
*Dini organizasyonlarınızda,
*Sünnet düğünü organizasyonlarınızda,
*Açılış törenlerinizde,
*Özel gün ve gecelerinizde,
*Açılış ve Davetlerinizde, sunuculuk, musiki-ilahi grubu, semazen, Mehteran takımı, Işıklandırma ve Ses sistemleri etkinlikleriyle
yurtiçi ve yurtdışında hizmetinizyiz.

İslami Nişan & Düğün, Konser ve her türlü organizasyonlarınız için, İletişim ve Halka İlişkiler:

 

Mustafa EMİN: 0543 381 66 15 - 0532 200 38 46

grupgulistan@hotmail.com

 

 


Bugün Gelen : 81    Toplam Gelen : 60741    Aktif Ziyaretçi : 1537

Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Tasarım
:
e-yazilimmarket.com